––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––

gяυρ нєρѕι нαккιη∂α нєяşєу

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cemrenin kıyafeti...

5 posters
YazarMesaj
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

cemrenin kıyafeti... Empty
MesajKonu: cemrenin kıyafeti...   cemrenin kıyafeti... Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:16 am

Cemre'nin kıyafeti

bir partiye katıldınız partide taktığınız takıyı kaybettiniz bu takının manevi değeri çok büyük yerlere bakarak hızlı hızlı yürüyorsunuz ama bu partide bir çok ünlü var yürürken cemreye çarptınız ve cemre nin o akşam için özel olarak yaptırdığı elbisenin üzerine cemrenin elindeki vişne suyu döküldü cemre sizi üzmemek için bişey demeden tuvalete gitti naparsınız?
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

MesajKonu: Geri: cemrenin kıyafeti...   cemrenin kıyafeti... Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 7:51 am

allahım nası soru bu adminim ayy kendimi bıçaklardımm yada vazgeçtim giderdem asırı ozur dileridimm sora yenisini alırdım ona ve sora kıza yapısırdımm gerisini hatırlayamasdım çunku bayılmıs olurdum kiss
https://hepsicilerfan.hareketforum.net
cemreci_selin

cemreci_selin

MesajKonu: Geri: cemrenin kıyafeti...   cemrenin kıyafeti... Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 9:11 am

öykü cemreye katılıyorumm
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

MesajKonu: Geri: cemrenin kıyafeti...   cemrenin kıyafeti... Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 11:50 am

Smile))
https://hepsicilerfan.hareketforum.net
cemrEylül

cemrEylül

MesajKonu: Geri: cemrenin kıyafeti...   cemrenin kıyafeti... Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:29 am

şet(nası yazıldıını bilmiorm)yha dünyanın en aptal gerzek budalası olur hemen yanına gider deterjan verirdm
sürpriz_yumurta

sürpriz_yumurta

MesajKonu: Geri: cemrenin kıyafeti...   cemrenin kıyafeti... Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 2:36 am

eminim baloda çok güzel olmuştur

cemrenin kıyafeti...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemrenin en gusel..