––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––

gяυρ нєρѕι нαккιη∂α нєяşєу

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

buzda dansan cemreye teklif...

3 posters
YazarMesaj
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

buzda dansan cemreye teklif... Empty
MesajKonu: buzda dansan cemreye teklif...   buzda dansan cemreye teklif... Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 6:18 am

Arkadaşlar Buzda Dans 2 Başlamadan önce Cemre'ye Teklif Gelmiş Buzda Dans Için Cemre Kabul Etmememiş Neden Diye Sorarsaniz çünkü aynen şöyle söylemiş:
Muhabir:neden Buzda Dans Hakkinda Olumlu Davranip Yarişmaya Girmediniz Peki Neden?

Cemre: Diziden Zaman Yetmediği Için Buna Vakit Ayiramam Hemde Albüm çalişmalari Olduğu Için Bu Teklifi Kabul Etmedim Zaten Kizlarda Benim Gibi Ayni Fikirdeler Yani Bu üç Iş Ayni anda Olmaz Ya Dizi çeviriceksin Yada Yarişamaya Katilicaksin Ben Ise Diziyi Seçtim

Muhabir: Peki Yarişamaya Katilsaydin En çok Kimin Oy Göndermesini Isterdin?

Cemre: Aslinda Herkezin Oy Göndermesini Isterdim Ama Tabii En çok Hayranlarimin Ama Yinede Katilsaydim Kazanmak Isteridm

Muhabir: Peki Dizi Olmasaydi Yarişmaya Katilir Miydin?

Cemre:Bunu Bilmiyorum Ama Heralde Katilmazdim Ama Istek Gelirsede Katilirdim çünkü Albümle Birlikte Iyi Gidebilir Diye Düşünürdüm
Yani Ya Dizi çevirirdik Yada Yarişmaya Katilirdim Ikisi Birden Güzel Gider Ama üçüncüsü Biraz Zor Olurdu

Muhabir: Peki Yarişmada Olsaydin Ve Dizi Teklifi Gelseydi Ne Yapardin?

Cemreizi Hakkinda Ne Yanit Vereceğimi Bilmiyorum Ama Kabul Etmezdim Heralde

Muhabir:Size Iyi çalişmalar

Hepsi:Teşekkürler

Cemre:Önemli Değil
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

MesajKonu: Geri: buzda dansan cemreye teklif...   buzda dansan cemreye teklif... Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 7:53 am

ayy canım benimm ona binlerce oy atardım
https://hepsicilerfan.hareketforum.net
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

MesajKonu: Geri: buzda dansan cemreye teklif...   buzda dansan cemreye teklif... Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 2:19 pm

bende ve çok basarılı olabilcene de eminim
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

MesajKonu: Geri: buzda dansan cemreye teklif...   buzda dansan cemreye teklif... Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 1:14 am

evett
https://hepsicilerfan.hareketforum.net
sürpriz_yumurta

sürpriz_yumurta

MesajKonu: Geri: buzda dansan cemreye teklif...   buzda dansan cemreye teklif... Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 9:10 am

cemre bizi görüosan buzda dansa git yarışmacı pol ve onlara gününü göster bebişim

buzda dansan cemreye teklif...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEMREYE YORUMUM