––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––

gяυρ нєρѕι нαккιη∂α нєяşєу

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tarz

3 posters
YazarMesaj
avril_özce

avril_özce

tarz Empty
MesajKonu: tarz   tarz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 3:33 am

Hepsi'nin Tarzı Süper
Hepsinin Tarzı Süpper! ''Hepsi'nin'' Tarzı Süper Grubun en sarışını Gülçin bir akrep burcu ve seçtiği renk pembe. Gülçin neden pembe? Çünkü pembenin saçlarıma uyduğunu düşünüyorum. Aslında çok uçuk pembeleri sevmiyorum.Canlı renkleri daha çok seviyorum.Mesela yeşil de benim çok hoşuma gidiyor.Sevdiğim renkleri giydiğimde kendimi daha iyi hissediyorum. Giyim tarzını bir cümleyle anlatabilir misin? Sportif diyebilriz. Dinlediğim müzik tarzına giyim tarzımçok uyuyor. Ben tabiki HipHop R&B dinliyorum. All Star ayakkabılar ve bol pantolonlar her zaman favorim. Cemre bir kova burcu ve onun sectiği renk mavi! Maviyi neden bu kadar çok seviyorsun? Mavinin bana şans getirdiğine ve nazardan koruduğuna inanıyorum.Turkuazdan tutun laciverte kadar her tonunu çok beğeniyorum. Giyim tarzını anlatabilir misin? Genelde spor giyiniyorum ama arada rüküşlükler yapmayı severim. Çok spor giyinsemde aksesuarlardave takıda aşırılık yapmaktan hoşlanıyorum. Yasemin'in sectiği renk mor, bu renk onun burcuna pek uymuyor, çünkü o bir başak burcu Neden mor? Bana derinlik kazandırdığına inanıyorum. morun her tonu bana huzur veriyor. Giyim tarzını anlatır mısın? Genelde sportif giyerim Çok dar olmayan, düşük belli bol pantolonları severim. spor ayakkabılara çok düşkünüm Grubun kumral fıstığı Eren 'in seçtiği renk yeşil Neden yeşil? Çocuklugumdan beri yeşilin hastasıyım. Küçükken ormanda yaşama hayalleri kurardım.Orada bir ağaçlık evim olsun ve orada yaşayayım diye düşünürdüm. Şu anda da zaten evime giden yol ormanın içinden geçiyor ve ben çok mutluyum. Yeşili, denizi doğayı çok seviyorum. Sanırım bu sevgi bana annem ve anneannemden geçti. Yapısal olarak , yemeklerin , kişiliklerin yaşamın her şeyin en doğal olanını seviyorum. Giyim tarzın nedir? Spor giyinmekten hoşlanıyorum. Klasik giyinmiyorum ama aksesuarları çok seviyorum. Şapka,fular , bant en sevdiğim aksesuarlar. Yaş ilerledikçe takılara da çok merak sardım
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

tarz Empty
MesajKonu: Geri: tarz   tarz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 8:11 am

eren yas ilerledikçe demiş ama daha 23 yasına giricekkk:d

saol canm çok güsel ama bunun yeri röportajlar baslığı olcaktıııSmile
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

tarz Empty
MesajKonu: Geri: tarz   tarz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 8:40 am

saol canım evet merve haklı tasınıyoo...
https://hepsicilerfan.hareketforum.net

tarz
1 sayfadaki 1 sayfası