––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––

gяυρ нєρѕι нαккιη∂α нєяşєу

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

oykunun_aski_cemre

+2
bliss~
cemreci_selin
6 posters
YazarMesaj
cemreci_selin

cemreci_selin

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 9:48 am

oykunun_aski_cemre adlı admin benim en iyi arkadaşım onu çok seviyorum.Sizin düşüncelerinizide buraya yazabilirsiniz.Muckss Öykücüm canım benim
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 12:35 pm

askkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm....
diyerek bile ona olan duygularımı ifade edemem.
öyküyü kaç yıldır tanıyosunuz (7,8,9...) benim 12 senelik arkadasım
en güzel günlerimiz onla geçti en unutulmaz hatıralarım onunla geçti...
kimseye söyleyemediğim tüm sırlarımı ona söyledim...
en yakın arkadasım birijik dostum öyküşüm benim tek gerçek arkadasım...
(tabi ege ve özcenin yeri de çok büyük...)öykü bunları okursa anlıycaktır
öykü bu dünyada dostum diyebileceğim ender hatta tek kişidir...
bu cümleler ona olan sevgimin 100 de 1 ini bile ifade etmemektedir... I love you I love you I love you
askimmmmmmmmmm seni cok seviorum
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 12:54 am

janlarım benim ya ...ay aglicam simdi.bende hepinisi çoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sefiyorum selin le daha yeni yeni tanısssakta o bence adını soylemekle yorulmak yerine MELEK denilebilcek kızlardan çok tatlı çok seker biri onla daha yakın olsaydık her gunumu onla gecirmek isterdim !
mervisime ......arkadaslar buraya bisi yasmamı beklersenis omrunusun sonuna kadar beklersinis Smile

I love you I love you I love you janlarım benim hepinisi çook sefiyorum hepinis birbirinden sheker birbirinden tatlı insanlarsınıs ve ozellikle selen, selin ve mervisim olmasaydı benim bu siteyi unlendirmem seneler surerdi hepinisin bu sitede çok emeği var sizi çhok seviyorum ve çhok opuyorum I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

ustelik selinciğimede boyle bi baslık açtıı için çok tesekkur ediyorum
https://hepsicilerfan.hareketforum.net
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 2:40 pm

askim seni çok seviorum....

bu arada tesekkürler selin duygularımızı paylasmamız için bize çok güzel bir baslık açmıssın :D
twetty

twetty

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 3:49 am

sn çok iyi çok tatlı bir kızsın.Ama snle ilk tanıştığımızda pek ii ir kıza benzemiyordun ama seni tanıdıkça daha da çok sevmeye başladım.yani yakında sn bnm en iyi arkim olada bilirsin canım I love you
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:59 pm

yani twetty tesüf ederim öykücük hiç sevilmez mi yani eğer bilmiyosan diye sölim dünyada hiç kimseye güvenmem ona güvendiyim kadar...
bu da benim için son noktadır ayrıca ben güven üzerine kurulmuş arkadaslıkların ve dostlukların hiç bızulmaycağına eminim.....
bu arada janim benim birijik askim öyküşüm yine ve yine sölüyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM.......... I love you I love you I love you I love you I love you
yaso_marissa
moderatör
yaso_marissa

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 2:10 pm

o bnm birijik kuzenim(özcem de var tabiii)onla her gün başka bir şey yapıoruz doğduum günden beri o bnm kuzenim ama sadece kuzen olmadı o bana o aynı zamnada benim en ii arkadaşımda oldu onla çok güldük onla çok coştuk onnla çok ağladık ailemizden biri üzülünce beraber koştuk yanına senle tüm oyunları oynarım sende biliosun yani sen benm en sıkıntılı günlerimin hepsini bildin bana destek oldun hep her yerde onları düşünmememi soledim şimdi senin hakkında buraa bişeyler yazmaa çalışıorm ama hayatta yaptıım em zor işlerden biri hiçbişey yazamıorm
tek bilmeni istediim şey sen çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevdiim
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 6:58 am

ayy askım benim yaa...
iste benim de özrüm bu sevgimi asla anlatamıyorumm bu kadarıyla yetinin sizi çookkk seviyorum omrumun sonuna kadar da sevicemm
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 8:30 am

duygu hakikaten çok güsel yazmıssın yani sizi tanımayan biri bile okusa duygulanır....
bu arada hakikaten ben de bir kaç kez sahit oldum duygu ve öykü birbirlerini çok seviolar.....
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 9:28 am

ayy bi daha bi okudum da hepsini alıcak gibi oldumm canlarım benim yaa
ern-sln
moderatör
ern-sln

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 7:32 am

bndee öle düşünüomm ii birisii kiss

En son ern-sln tarafından Cuma Nis. 18, 2008 11:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://gruphepsifanclub.hooxs.com/
yaso_marissa
moderatör
yaso_marissa

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 11:21 am

teşekkür ederim erenci adminim ama sizin de arkadaşlığınızı laf edilmez yani bu arada bence çok haksızsın ern-sln
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 11:53 am

tasekkürler canm bu arda selen galiba mesajı deiştirmişşşş :!:
ern-sln
moderatör
ern-sln

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 12:02 pm

eed ölee
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 11:03 am

onceden ne yazıyodu kii afro
ern-sln
moderatör
ern-sln

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 11:24 am

saçma bi konu bnce insan sefgilerini yasıyla dökemes yasmıştım heraldee
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

oykunun_aski_cemre Empty
MesajKonu: Geri: oykunun_aski_cemre   oykunun_aski_cemre Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 11:30 am

hıı tamam canım

oykunun_aski_cemre
1 sayfadaki 1 sayfası