––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––

gяυρ нєρѕι нαккιη∂α нєяşєу

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÇOOK ONEMLİ!!!!!!

3 posters
YazarMesaj
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 9:44 am

arkadaslar bi kaç gundur siteye mesaj oranı asaldı bu gidisle site batar !!lutfen yardım edin ozellikle de adminlerim sizler Sad
https://hepsicilerfan.hareketforum.net
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 9:51 am

askim biz elimizden geleni hatta ben eimden gelenin fazlasını yapıyorum
bu yavaslamayı okulların açılmasına da bağlıyabiliriz...
birkaç gün sona eski haline döneceğine eminim
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 11:11 am

isallah dediin gibidir canım çunku gerçekten acıncak durumdayım çok kotu bi durumda site!!!
hafta ici olmasa da lutfen hafta sonları yardım edin ve siteye girin :D I love you Sad
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 8:56 am

arkadaslar lutfen yapkayın hafta iclerını gectım barı hafta sonları yardımcı olun yha! Sad noldu sıze? confused sitede deıssım mı ıstıyosunus yoksa bende ayarları ve duzene daha as zaman harcıyıp sıteye bısıler mı eklıyım YHA NOLURRRRRRRRRRRRRRRR
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 10:11 am

askim bak sen tabi ki site ayarları ile ilgilenceksin ama bence biraz daha fazla yazı eklemelisin ben hergün elimden geldiği kadar yazı göndermeye çalışıyom ama tek ben ve diğer adminler bile durmadan yazı yollasak yine olmaz senin de katkıda bulunman gerek zaten iilk etapta siteye giren görünüşe deil içerie bakıoooo
yani bence sen de biraz yazı ekle... AMA BAK BU SADECE BENİM DÜŞÜNCEM İSTER UYGULA İSTER UYGULAMA BU SİTE SENİN...
avril_özce

avril_özce

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 1:13 pm

affraid DOĞRU!!!

AMA ŞİMDİ düzeldik!
dim?
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 1:38 am

ewt janim ama hala öle üe olup hiç mesaj atmayanlar var...
avril_özce

avril_özce

ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ÇOOK ONEMLİ!!!!!!   ÇOOK ONEMLİ!!!!!! Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 6:03 am

haklısın adminim onların da 1 türlü msj atmasını saalamalıız!

ÇOOK ONEMLİ!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası