––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––•(-•grup hepsi fan sitesi•-)•––

gяυρ нєρѕι нαккιη∂α нєяşєу

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

avrupa yakası bitiyor!!!

3 posters
YazarMesaj
ern-sln
moderatör
ern-sln

avrupa yakası bitiyor!!! Empty
MesajKonu: avrupa yakası bitiyor!!!   avrupa yakası bitiyor!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 12:54 pm

'Avrupa Yakası'nı 90 dakika çektiklerini söyleyen Gülse Birsel, 'Çok yoruldum, biraz dinlenmek istiyorum' diyerek dizinin hayranlarını üzecek şu açıklamayı yaptı: 'Haziran ayı sonunda diziyi bitirmeyi düşünüyorum.' Gülse Birsel diziden ayrılan oyuncularla ilgili soruları da şöyle yanıtladı: 'Benim kimseyle problemim olmadı. Hepsi çok değerli oyuncular. 'Avrupa Yakası'nda oynarken edindikleri popülerliği dizi bittikten sonra da devam ettirebiliyorlar. Ayrılan arkadaşlarım da, ben de üzülüyoruz.' Birsel, kendini mizah yazarı olarak gördüğünü; sonraki projesinin oyun yazmak ve tiyatroda rol almak olduğunu da söyledi. BİLMEYENLER EMEĞE SAYGI...
http://gruphepsifanclub.hooxs.com/
bliss~
erenci admin
erenci admin
bliss~

MesajKonu: Geri: avrupa yakası bitiyor!!!   avrupa yakası bitiyor!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 1:07 pm

ya kesinlikle çok süper bi bilgi ve bence bitmemesi gerek
gossip*
cemreci admin
cemreci admin
gossip*

MesajKonu: Geri: avrupa yakası bitiyor!!!   avrupa yakası bitiyor!!! Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:49 am

bence de çok hayranları var benim gibi Sad
https://hepsicilerfan.hareketforum.net

avrupa yakası bitiyor!!!
1 sayfadaki 1 sayfası